Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie październik 2021 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-06-18, 09:15   #64
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Cytat:
Napisane przez justynka87 Pokaż wiadomość
Ja lubię młodzieżowe ubrania. Więc kilka razy w życiu już usłyszałam, że powinnam się ubierać do wieku🤣 jakoś to do mnie nie przemawia.


Upał straszny, a ja dzisiaj do ginekologa jadę. Mam blisko ale w komunikacje muszę wsiąść[emoji2]🤣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
U nas też gorąco z rana już. Mój syn dał się namówić na wyjazd z babcią do miasta na lody, więc mam trochę przestrzeni dzisiaj. Posegreguje może w spokoju ubranka. Ostatnio przy nim nie mogę zrobić nic, a jest taki strasznie do mnie przyklejony, non stop tylko mama i mama [emoji85] Dzisiaj jeszcze nie doszedł do bramki wyjściowej z podwórka i się wracał jeszcze po buzi i mi mówił że on już za mną tęskni. Totalna mamoza!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też tylko mama a mówili że do 3 roku mu się odwodzi...taaa...wczoraj szedł schodami z tatą i siostra ja jechałam winda i byłam pierwsza zanim doszli na samą górę to się rozpłakał bo mama została w windzie i chciał po mnie iść ale mu mąż wytłumaczył, że czekam już w domu. Ciekawa jestem jak zniesie rozłąkę w październiku a wtedy już będzie miał skończone 4 lata.
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Cuddly taki

Załącznik 7751196

Akurat koleżanka była u mnie ostatnio i miała taki sam i mega mi się spodobał na allegro a połowę taniej niż u chińczyka [emoji2957]

Justynka udanego wypadu! I gratulacje ukończenia szkoły


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wygląda super [emoji7]
Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Ja zawsze muszę mieć kołdrę. Nawet jak są upały to przynajmniej między nogi dla wygody [emoji16] A ile ma twój syn? Moja jest tak samo mamina. Zawsze jest nie tata, mama. Nawet pupę umyć czy wytrzeć [emoji58] tylko mama.
Dzisiaj mam jakiś kiepski dzień. Mam tak koszmarny bałagan w domu i tyle ubrań do ułożenia i schowania [emoji17] Mam strasznie zagracone mieszkanie a bez remontu i zamiany pokojów nic z tym nie zrobię. A remont dopiero po porodzie, bo koleś co nam je robi jest zawalony... Chyba, że z dnia na dzień coś się zwolni mu. Jeszcze w poniedziałek czeka mnie krzywa po niej idę do biura [emoji58] Jestem ciekawa co powiedzą tam ludzie, bo tylko nieliczni wiedzą o ciąży.
Muszę się ubrać z małą na spacer,bo babcia nie przychodzi. Chyba najlepiej będzie wybrać się teraz zaraz a ja bym poszła spać [emoji25]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też na spacer teraz wolę chodzić albo z rana albo na wieczór chociaż wtedy już komary latają a syn jest uczulony od razu puchnie.
Cytat:
Napisane przez MalaGosia33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny witam w nowym wątku [emoji106]ja od 1 lipca jestem już na urlopie a później L4 także wkoncu będę mogła odpocząć i być na bieżącą z postami[emoji846] powiedźcie jak sobie radzicie z opuchniętymi nogami. Wczoraj wieczorem poszłam na spacer przeszłam może 6 tys kroków. Jak wróciłam to się przeraziłam nogi i ręce opuchnięte. Pod zimna woda zdjęłam lewdo obrączkę. Macie taki problem? Niby rano po nocy wszytsko git.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi na razie puki co nie puchną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora