Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 14:11   #4842
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
A na którą Kringielkę polujesz?
Do mnie przyszła właśnie Dyniowa Latte i Imbirowy Anioł (iście imbirowy),zdjęci e wszystkich Kringli już zrobiłam i niedługo wstawię
Na słoneczniki się zdecyduję

Cytat:
Napisane przez Cheza01 Pokaż wiadomość
Jak ZD przetłumaczyli Lovely Kiku? "Witaj w raju!" Choć chryzantema kojarzy się z cmentarzem, a cmentarz z umieraniem.... Może poszli ta ścieżką.
O mamo zabiłaś mnie

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Napisz do nich na mailawydaje mi się, że cieszył się bardzo dużym powodzeniem i ludzie go wykupili,ale dostawa na pewno będzie
Oto moje Kringlusie
Przepiękne!!!

Nie znam, ale najbardziej zazdraszczam dyniowej latte i pączka

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------



W sumie to wszystkie jednakowo uwielbam,ale dyniowej latte i anioła jeszcze nie znam, tylko na sucho wąchałam,ale dziś odpalę i dam znaćNajmniej lubię Creme Brulee,bo jest najsłabszy
Kochana czekam na Twoje wrażenia .

Co do porównania Yankee i Kringle, każda na swój urok. Ja uwielbiam jedne i drugie i żadnej bym nie wybrała jako tej lepszej. W Yankee kocham zapachy, piękne naklejki w Kringle zapachy są równie boskie (a niektóre faktycznie jeszcze lepsze i niespotykane), mają ciekawe opakowania w różnych kształtach i kolorach.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora