Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-22, 14:23   #68
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Cytat:
Napisane przez snesha Pokaż wiadomość
Czyli jeżeli Ala jest z 31.01 to jestem do przodu o miesiąc styczeń?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------





Moto- ja Ci naprawdę współczuje. To musi być strasznie frustrujące dla Ciebie. Trzymam kciuki.
Tak naprawdę to ja nadal powinnam być w ciąży. Ale o niebo wolę nieprzespane noce przez wszystkie dzidziusiowi przypadłości- niż ciążowe.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A nie za luty dostałaś? Mnie przyznali styczeń-wrzesien a dzieci są z grudnia więc powinnas analogicznie miec chyba od lutego tak mi się wydaje [emoji16]
Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Chyba kupię jakaś chustę albo nosidełko bo też zauważyłam że takie przytulanie przynosi mu ulgę Mam nadzieję że to już na prawdę Twoje ostatnie chwile w 2paku

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Nie kupuj nosidła póki nie siedzi, krzywdę można zrobić producenci piszą że się nadaje ale no...nie nadaje sie i już. My czekamy z nosidlem właśnie jak zaczną siedzieć, wcześniej tylko chusta
Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, może głupie ale już mnie trafia za każdym razem jak rozmawiam z...kimkolwiek w zasadzie. Czy wy nosicie/trzymacie na rękach swoje dzieci? W sensie jak dziecko nie śpi tylko płacze, albo jest niespokojne? U nas rzadko się zdarza, że mały po prostu leży i patrzy, z reguły albo przysypia albo płacze albo je. I co chwilę słyszę, że mam go nie brać na ręce za każdym razem jak się robi niespokojny bo go przyzwyczaje. No ale co mam zrobić? Mam zostawić dziecko w łóżeczku i niech wrzeszczy? Rozmawiam dzisiaj z teściową przez telefon i zaś ta sama gadka - pyta czy mały śpi, to mowie ze tak bo zamotalam go w chuste bo był niespokojny z rana i w chuscie mi odleciał. To się dowiedziałam, że nie mogę go tak cały czas motac bo on się przyzwyczai, że ja jestem zawsze blisko. No cholera mnie już bierze ;/

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Nie da się dziecka przyzwyczaić do noszenia bo ono już ma to zaprogramowane z miejsca, jest noszone już brzuchu...
My nie zawsze nosimy, czasem pokolyszemy w bujaku i zaśnie ale jak nie działa no to na ręce i tez się najszybciej uspokoi, taka natura dziecka

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując