Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy warto być prawiczkiem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-10, 18:39   #57
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 531
Dot.: Czy warto być prawiczkiem?

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Seks to ty będziesz uprawiał do grobowej deski, ale z własną rąsią. I bardzo dobrze, ani dziewicy, ani prostytutce nie życzyłabym takiego dzbana.
a wlasnie masturbacja tez jest niemoralna
Ciekawe czy jego przyszla zona zaakceptuje fakt,ze to robil. Chyba,ze faktycznie tego nie robi

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Raphaell Pokaż wiadomość
Wybaczcie, ale jestem zbyt wrażliwy, żeby dalej czytać jak po mnie jedziecie. Poza tym mam depresję i na dziś mi wystarczy tego forum bo za bardzo biore do siebie negatywne komentarze na moj temat. Widać, że według was jestem ten najgorszy, bo myslalem, ze kieruje sie w zyciu jakimis wartosciami i tego samego oczekuje od drugiej osoby. Macie racje. Stracilem z 15 lat swojego życia. Najlepszych lat. Moglem sie wiazac z roznymi dziewczynami i nie dbac o to czy ten zwiazek wyjdzie czy nie, czy ktos sie bedzie czul przez to pokrzywdzony. Przynajmniej mialbym kupe seksu na koncie i to cenne dla kobiet doświadczenie. Nie interesuje was, że może za moje obecne postrzeganie zwiazku miedzy kobieta i mezczyzna odpowiadaja rodzice. Moze boje sie wejsc w zwiazek z kobieta doswiadczona przez to, że nie zadowole jej w lozku i dlatego wolalbym zaczynac poznawac seks z dziewica. O nic nie pytacie tylko obrzucacie błotem. Na dziś wam dziękuje za odpowiedzi. Może jeszcze tu wróce ale nie obiecuję.
My tez jesteśmy zbyt wrażliwe, aby czytac jak mysla faceci w wypaczony sposób o kobietach. To idz i to przerob u psychologa. Nic dziwnego,ze masz depresje jak masz takie myslenie. Daj sobie prawo do bycia człowiekiem i innym tez daj prawo być człowiekiem ,a nie swietym obiektem do wzdychań.
Rodzice nie sa już za Ciebie odpowiedzialni 10 lat, wiec sam decydujesz w co wierzysz. Nie musisz byc ich kopią.
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...

Edytowane przez dekko27
Czas edycji: 2019-11-10 o 18:40
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując