Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spotkania Wielkopolanek odc.5
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 22:49   #144
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

hej dziewczyny !!

to smutne ile ludzi w dzisiejszych czasach jest schorowanych. cały czas odkrywają nowe choroby i często nie nadążają z produkcją leków na te choroby...
u nas NFZ działa jak działa, pieniędzy nie ma nigdy na takie rzeczy jak lepsza opieka.
Jak dla mnie, mogliby ściągnąć po chociaż 10 zł z pitu każdego ludka na NFZ. zawsze byłoby więcej kasy na różne urządzenia... nie wiem w sumie czy to by coś dało i jak to wszystko działa... ale może akurat!

Pisałyście o kremach do buzi.
ja nigdy nie używałam nic z AA. ciekawa jestem skoro mówicie, że są fajne i niedrogie.
ja teraz używam kremu do buzi KLIK i kremu pod oczy KLIK i jestem nimi wniebowzięta także nie mam zamiaru ich póki co zmieniać. może niedługo, bo ponoć nie można używać cały czas jednego kremu... ale skoro słuzy to pewnie się od niego nie uwolnię.
polecały go wizażanki na Kosmetykach Wszech Czasów i postanowiłam spróbować. nie żałuję.

ok idę spać Jutro mam wreszcie wolne. chyba pierwszy dzień od miesiąca, który mam wolny od pracy bądź szkoły!!
także idę się wyspać

Branoc
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując