Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dwie przykre sytuacje w związku - czy zareagowałem adekwatnie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-23, 12:54   #119
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Dwie przykre sytuacje w związku - czy zareagowałem adekwatnie?

Cytat:
Napisane przez elliotsmith Pokaż wiadomość
Wiecie, tak naprawdę jestem kobietą. Ta opisana sytuacja spotkała mnie ze strony mojego TŻ przy jego kolegach.

Jak myślicie, czy on traktuje mnie poważnie? Czy facet, któremu zależy na kobiecie, pozwala jej odejść samej i wybiera swoich kolegów, w momencie gdy umówił się z nią na spacer po spotkaniu z kumplami?

Czy on nie mógł się domyślić, że gdy chciał zapalić z kumplami papierosa, to ja mówiąc "rób jak uważasz" tak naprawdę nie chciałam żeby palił, tylko nie chciałam też żeby jego koledzy pomyśleli, że jest wobec mnie zbyt uległy?
A później jeszcze ten pokaz wyższości przy kumplu, który dał mu fajkę do potrzymania, a on się zaciągnął.
Mam wrażenie, że jego koledzy są ważniejsi dla niego ode mnie.

Czy jestem histeryczką?
Myślisz, że jak teraz opowiesz te same historyjki z zamienionymi płciami, to będzie mniej histerycznie?
Nie będzie
Cytat:
Napisane przez elliotsmith Pokaż wiadomość
Nie, ta sytuacja z gwałtem to zamiennik sytuacji, w której koledzy mojego TŻ namawiali mnie żebym została, bo jak sobie pójdę to kto będzie ich oczarowywał swoim wdziękiem i urodą. Wiem, że jako kobieta nie powiedziałabym czegoś podobnego do faceta mojej przyjaciółki, i opis takiej sytuacji wyglądałby dziwnie, więc napisałam o tym gwałcie szukając czegoś adekwatnego, w każdym razie chodziło mi o to żeby pokazać fakt, że zostałam totalnie zlekceważona podczas namawiania mnie na pozostanie.
Od kiedy to gadka o gwałcie jest adekwatna do gadki o jakimś oczarowywaniu urodą?
Ciekawa jestem co jeszcze zmyśliłaś żeby było zgodne z twoimi wyobrażeniami o tym co "wypada" kobietom/facetom.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora