Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-11, 21:40   #459
lopatkax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 11
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
Unormowac raczej sie nie unormowalo bo silne bole w czasie okresu mialam juz jako nastolatka. To wlasnie dlatego od 16 roku zycia biore tabletki. Przerwe mialam okolo 4 lata temu, wytrzymalam niecaly rok. Lekarze rozkladali rece, kazdy mowil ze taka moja natura i ze po porodzie to minie u nas to chyba rodzinne bo tsk samo miala moja babcia i mama. Trraz przed odstawieniem pojde jeszcze do innego lekarza, podobno jeden z najlepszych w miescie i tam poszukam pomocy
Endokrynologicznie lecze sie na Hashi i niedoczynnosc, ale zdiagnozowana zostalam niecale 2 lata temu.

Z tym odstawianiem to czytalam ze mozna odstawic w polowie ale najlepiej jest poczekac do konca, wtedy zaczynasz caly cykl od nowa duzo Ci zostalo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ach rozumiem. Ale dobrze, że idziesz do innego lekarza, zawsze warto skonsultować, poznać inną opinię. I nie nawidze komentarzy: tak ma być, nic sie nie da zrobić itp....

Zostały mi prawie 3 opakowania. Chyba że Polska nie otworzy granic i nici z naszego ślubu - w tym przypadku - kończę jak najszybciej to będzie możliwe No i chyba dobiorę do końca blistra...
lopatkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując