Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-17, 20:38   #2956
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
A gdzie chcesz zrobić ta analizę? Bo ja myślałam się kopnąć na nią do Poznania (bo to najłatwiej dla mnie) ale nie mogę znaleźć żadnej stylistki/wizażystki która oferuje 12 por roku. A jak słyszę ze podchodzą do klienta indywidualnie i maja szeroki wybór włoskich tkanin to nie chce. Bo co mi po tym ze ktoś mi pokaże kilka dobrych kolorów jak potem nie będę wiedziała w sklepie czy to był ten kolor [emoji28]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Górny Śląsk/Zagłębie mnie interesują, ale jak ostatnio byłam w Polsce i dzwoniłam wcześniej po babkach oferujących taką analizę, to jedna w ogóle nie odbierała telefonu, a druga nie miała jeszcze tej usługi w ofercie.

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;87513019]Chłodny typ lepej wygląda w szarości, ciepły w brązie, choc duzo zależy od odcienia. są chlodniejsze i cieplejsze odcienie brązów i szarości.[/QUOTE]

No ja wiem na pewno, że mi lepiej w szarościach (i niebieskościach) niż brązach, ale za bardzo mnie to dalej nie prowadzi, bo z każdego typu chłodnego lub z przerwagą chłodu coś mi pasuje, a coś nie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora