Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plan treningowy do oceny - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-29, 11:45   #152
lady_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 54
Dot.: Plan treningowy do oceny - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, mam pytanie związane z tematem, więc mam nadzieję, że może yć w tym wątku. Jak dobieracie obciążenie do ćwiczeń? Chodzi mi o przysiady ze sztangą i hip trusty ( oczywiście ćwiczę też inne partie, ale chciałam się w pytaniu skupić tylko na pupie i nogach )

Mam 167cm, ważę między 53-55kg ( 55 to podczas okresu )
-przysiady ze sztangą - 35kg ( max robiłam 40kg)
- hip trust ze sztangą - 35kg

Ćwiczę już od jakiegoś czasu, efekty są, ale nie wiem co dalej Chciałabym je albo wysmuklić, albo utrzymać w obecnym kształcie. Budowę mam taką, że pupę mam raczej pełną i odstającą, zależy mi tylko na dalszym ujędrnieniu, nie chce żeby była większa Ostatnio trener powiedział mi, że mogłabym i 60kg mieć, bo mam dobrą technikę, ale trochę mnie to przeraża, zwłaszcza patrząc na sylwetki dziewczyn, które z nim trenują - po prostu za dużo mięśni, nie mój typ Dodatkowo mam też troszkę problemów z kolanem ( jestem po rehabilitacji, mogę ćwiczyć, bardzo zwracam uwagę na technikę) i nie chciałabym sobie dowalić większym obciążeniem. Jak to wygląda u Was? Ile macie na sztandze ?
lady_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując