Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-12-01, 20:54   #194
yourenglish
Raczkowanie
 
Avatar yourenglish
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Cześć, dziewczyny!



Czy któraś z Was miała kłopot z tym, jak blisko siebie piersi znalazły się po operacji?



Jestem 4,5 miesiąca po zabiegu i między moimi piersiami praktycznie nie ma przerwy. 😔 Implant nie jest duży jak coś - zaledwie 300cc.



Najbardziej przeszkadza mi to, że skóra na mostku jest napięta i odstaje; jest tak jakby ponad implantami, przesuwa się nad nimi.



Byłam na USG i wiem, że implanty nie są złączone. Jak podniosę ręce do góry, to robi się między piersiami delikatna przerwa. Podobnie jest, gdy położę się na plecach i zrobię masaż - rozchodzą się na boki i pod palcami czuć mostek. Ale w pozycji stojącej znajdują się ciasno jedną przy drugiej.



Byłam porozmawiać o tym z chirurgiem, ale, w dużym skrócie, nie widzi nieprawidłowości.



Jestem bardzo rozczarowana takim wynikiem zabiegu, ponieważ do lekarza miałam 100% zaufanie, ale teraz zwyczajnie wstydzę się tego jak wygląda mój dekolt. Stanika też nie mogę dobrać innego niż braletka czy z niskim mostkiem, ponieważ inaczej fiszbiny będą wchodzić na implanty.



Czy która z Was tak miała? Chciałabym wiedzieć czy ktoś miał podobne doświadczenia i jak się to skończyło. Z góry dziękuję!
__________________
"Good communication is as stimulating as black coffee and just as hard to sleep after"

Anne Morrow Lindbergh


APARATka

Góra 09 czerwca 2009
Dół 02 października 2009

yourenglish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując