Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - No dobra, pora na rocznik 82 - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-01, 11:00   #857
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
O Chrwacja zawsze chcialam zobaczyc ale nie mialam okazji. Szkoda ze pogoda nie dopisala. No i Niemcy rowerem (nie balas sie?) to mialas ciekawe wakacje . Moze jakies zdjecia . My bylismy w Hiszpani oczywiscie zaraz po tych wielkich pozarach w tym samym miescie ale wycieczka sie udala. I pogoda byla ladna Ale szczerze mowiac to juz 4 dnia chcielismy do domu...
Chorwacja piękna, polecam, może nie było zbytnio okazji do plażowania (a chcialam wreszcie opalić moje śnieżnobiałe nogi), ale na pewno jest to raj dla wielbicieli zwiedzania i zabytków ... a ja uwielbiam mnóstwo pięknych średniowiecznych miasteczek, a ruiny nawet z czasów rzymskich się zachowaly ... naprawdę super, bylam pod mega wrażeniem
ja z kolei marzę o Hiszpanii i mam nadzieję że kiedyś zobaczę Portugalia też mi się marzy kiepsko trafiliście po tych pożarach, ale najważniejsze że wyc ieczka udana, a czemu już 4tego dnia chcieliście wracać? nie mów ze było tak gorąco?

to może uczciwa wymiana - fotki za fotki tu albo na fejsie, bo tam nie trzeba zmniejszać
a Niemcy, no nie balam się, bo miałam opiekuna tylko jednej nocy się balam, kiedy rozbiliśmy się na dziko, a naokoło namiotu buszowało COŚ, co wydawało straszne odgłosy boszeeee teraz się z tego śmieję, ale wtedy rzeczywiście bałam się jak szalona
Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
A teraz mam wolne do czwartku. Dzis ide ogladac mieszkanie bo chcialabym zmienic. To jest ladna ale cos jest nie tak z wilgoscia. I caly czas marzne. Nie grzeja jeszcze. Ja grzeje grzejnikiem ale mimo to zimno no i wilgoc sprawdzam i jest 68% wyczytalam ze to bardzo duzo . No ale zaczela sie u nas pora deszczowa i pada od tygodnia
jak w mieszkaniu wilgotno to bardziej się marznie, true u mnie też jest chłodno, ale od dziś rzekomo mają zacząć grzać ... czekam na to jak na zbawienie, bo jestem strasznym zmarzlakiem, a w pracy u mnie to w ogóle zimno jak w grobowcu tu też mieli zacząć grzać od dziś, ale grzejniki ciągle zimne

u nas nie pada, thx God, bo po wyprawie rowerowej w wakacje jeżdże sobie rowerem do pracy i chciałabym żeby pogoda sprzyjała jak najdłużej
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując