Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Masażowe sposoby na cellulit - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-04-16, 22:25   #11
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: cellese a endermologia

Wszelaki sprzet mechaniczny, elektryczny czy uciskowy jest jedynie uzupełnieniem terapii a nie podstawową metodą leczenia cellulitu. Powtarzam leczenia, poniewaz mowa o schorzeniu, dolegliwości, a negatywny efekt estetyczny to "widoczny skutek" tych dolegliwosci.
Niestety i tym razem o wspaniałych efektach z zastosowaniem sprzętu nie napiszę bo takowego nie ma, a tym bardziej ze dopiero co wrócilismy z Kongresu Medycyny Estetycznej w Rzymie gdzie min, cellulit był jednym z tematów. Temat potraktowany był bardzo poważnie i bynajmniej medycznie a nie kosmetycznie.

Ale do rzeczy. Moim zdaniem naprawde warto dociekac głównej przyczyny Pani cellulitu, i to juz teraz. Nie ma co czekać, tym bardziej jak Pani pisze jest prawie na całym ciele. Na Boga! dziewczyno na co ty czekasz? Aż się cellulit przeobrazi w 2-3 stopień?

Wiem że to trudne, ale warto, naprawdę warto poszukać prawdziwej przyczyny. Jezeli jak Pani pisze przyczynia sie do tego antykoncepcja to porozmawiać warto o tym z prowadzacym lekarzem, lub potkać sie z endokrynologiem. Swoją drogą nie rozumiem co to znaczy - " nie mogę z nich zrezygnować ".

Pytanie o masaż? Oczywiście że masaż jest jednym z podstawowych zabiegów zmniejszajacych cellulit oraz powikłań z nim związanych bo o takich takze sie coraz wiecej mówi. Moim zdaniem potrzebna jest kompleksowa diagnoza specjalisty, a nie przypadkowe wspomagajace sprzety. Mam nadzieję, iz moja uwaga potraktowana bedzie pozytywnie. Po prostu nie mogę juz zdzierżyć jak wciska sie kit, że jakaś tam maszynka upora sie z cellulitem.

A propos tego tematu mam pewną sugestię tematu, którą w wolnej chwili rozpocznę na łamach forum gospodyni czyli forum wizaż.
Pozdrawiam życzliwy Piotr.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując