Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-02, 17:23   #43
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Myśle, ze powinnam spróbować. Mój TZ chyba nigdy nie miał wątpliwej przyjemności oglądania mnie saute przez tak długi okres czasu. Aż dziwne, ze nic nie komentuje. Robię tez video konferencje ze znajomymi i winem, ale to jednak nie to samo.

Z drugiej strony medalu - są tez nawyki, które pojawiły się u mnie przy okazji kwarantanny i chciałabym je ciągnąć dalej. W końcu regularnie pisze w pamiętniku, wcześniej może udawało mi się zrobić wpis 2 razy w miesiącu, a w tej chwili pisze prawie codziennie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam nawyki, które chciałabym zachować po tym, jak unormuje się sytuacja. Codziennie rysuję i piszę. Zaczęłam nawet prowadzić bloga. Ćwiczę więcej.

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;87716888]10 maja córka miała mieć Komunię, w czerwcu Zieloną szkołę...
Jeszcze jej nie powiedziałam, bardzo mi żal jej...
MOŻE uda się wyjazd wakacyjny, ale oczywiście nie za wszelką cenę.[/QUOTE]

Nam przepadł wyjazd do Bergamo właśnie. Skoro ja czuje się rozczarowana, to co dopiero dziecko, które przecież potrafi na coś cierpliwie czekać . Nie wyobrażam sobie. Szkoda mi dzieciaków, którym przepadnie mnóstwo atrakcji .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując