Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-25, 11:29   #1177
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 843
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;87954502]oh rany! To mnie przerazilas!

( nie wiedzialam)

a w Twoim mieście dużo jest zarażonych?

Swoją drogą to na otwartych basenach przy ośrodkach, gdzie ludzie się przebierają w swoich pokojach lub domkach jakoś tak subiektywnie nie widzę zbyt dużego ryzyka zagrożenia akurat koroną. ( bardziej się przęziebic można, bo woda jeszcze zimna bardzo)[/QUOTE]Nie wiem. Mysle ze jak moga otworzyc to otwieraja i na Slasku. W koncu kazda branza chce zarabiac nawet jak jest duzo zarazen. Mieszkam w Pruszkowie tak szczerze i nie sprawdzalam dokladnie tylko ogolnie Mazowsze ale teraz poszukalam i np 24.06 ze w powiecie pruszkowskim 4 osoby chore okolo 500 osob w izolacji domowej podaja cos ze zmarle osoby na CoVID 22 ale to chyba vala Polska nie powiat bo gdyby nie tak to by byla duzo wieksza liczba zgonow w kraju. Moze ogolnie ten basen nie moze po prostu otworzyc sie wczesniej. Sa rozne czynniki. Ktos napisal ma Facebooku miasta ze bedzie otwarty chyba pod koniec czerwca lub lipiec.


Sprawdzilam z ciekawosci i np na Warszawianke w Warszawie mozna bylo isc od 13 czerwca. Ja i tak jeszcze nie bylam na basenie ale nie jest to dla mnie niezbedne. Nie mam stroju teraz nawet chwilowo i nie chcialoby mi sie kupowac. Lubie plywac ale moge bez tego zyc. Na zamknietym basenie troche balabym sie zarazenia chociaz ok w swietle obostrzen moze jest to mniej ryzykowne jakos brak ochoty zwyczajnie u mnie ale nie ukrywam i bez pandemii rzadko chodzilam na basen. Takze moge bez tego zyc jak widac hehe. Na otwartym basenie wodze tez mniejsze ryzyko. W takim lub w morzu raczej nie balabym sie plywac. Tylko ciekawe jak to jest czy wirus utrzyma sie w wodzie czy nie? Chociaz woda chlorowana w basenie to moze nie :-D No i nie ma co popadac w paranoje.

No a tam nad morzem w basenach sa jakiea limity? Chyba musza byc czy nie?
Na Warszawiance widze jest ze 4 osoby na tor na calym basenie chyba 50 % basenu moze byc zajete jezeli rozumiem czyli jakos to moze jest kontrolowane.

A w tych basenach nad morzem mimo wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: 2020-06-25 o 11:40
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując