Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - A co dla Panny Młodej na poprawiny???
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 22:43   #68
zinedine
Raczkowanie
 
Avatar zinedine
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 125
Dot.: Jaki kolor na drugi dzień?

Cytat:
Napisane przez bienioka
.

dziewczyny, sukienki, ktore tu wklejacie sa co prawda piekne, ale watpie ze sa dostepne w polskich sklepach. nobla dla krawcowej, ktora uszyje podobne cuda i to w normalnej cenie. o problemach ze znalezieniem takich wyszukanych materialow chyba nie musze juz wspominac. moze jednak lepiej wybrac sie do pobliskich centrow handlowych - na pewno cos znajdziecie. powodzenia
Sprawa z sukienkami wieczorowymi wyglada podobnie jak z sukniami ślubnymi. Na zdjęciach, modelce w odpowiednim świetle, często po retuszu, sukienki wygladają bosko. Rozczarowanie przychodzi gdy widzimy je w realu. Przekonałam się z tym wielokrotnie. Ja sukienki na "wielkie wyjście" zawsze szyję. Jest mnóstwo krawcowych, które świetnie szyją, a sprawa materiału, no cóż trzeba trochę pobiegać. No i jest satysfakcja, że nikt takiej nie będzie miał.
Za dwa tygodnie idę na wesele i uszyłam sobie taką oto sukieneczkę. Podobną miała Eva Longoria. Koszt 40 zł materiał + 100 uszycie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg edressme_1897_8061820.jpg (37,6 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg popo.jpg (94,5 KB, 104 załadowań)
zinedine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując