Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-12-14, 21:33   #1
Eva_quidam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 3

Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.


Potrzebuję pomocy.. wybrałam już kreacje na studniówkę ( jest przedstawiona na załączonej fotografii), tylko teraz nie bardzo wiem jak dobracować pozostałe szczegóły czyli kolor włosów i makijaż. Mam długie włosy, koloru bliżej nieokreślonego jest to naturalny ciemny blond, połączony z brązem i lekkim miedziem na końcówkach włosów. Chciałam na studniówkę zmienić kolor włosów, ale nie bardzo wiem, który by bardziej odpowiadał. Zdecydowanie lepiej wyglądam w miedzi, ale nie wiem czy nie gryzł by się ten kolor z kolorem sukni?? Jeżeli nie to jakie kolory makijażu, były by odpowiednie. Drugi kolor włosów wybrany przezemnie jest ciemny brąz i tu też mam pytanie jaki makijaż był by odpowiedni. Dziękuję z góry za pomoc!!


dopisek od moderatora
W związku z wieloma powstającymi wątkami z pytaniami o dobór makijażu do sukienki powstał wątek zbiorczy. Nie zakładaj nowego tematu, zadaj pytanie tutaj.
Częstym błędem jest dobór makijażu stricte do ubrania, przede wszystkim powinnyśmy kierować się typem naszej urody i dobierać kolorystykę pod tym kątem.

Edytowane przez kasienka.b
Czas edycji: 2011-07-15 o 10:24
Eva_quidam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując