Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Apple
Wątek: Apple
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-31, 20:56   #179
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Apple

Mój ipad wytrzymuje nawet i tydzień na baterii ( choć z reguły ładujemy średnio co 3 dni), ale ja nie uzytkuję aż tak intensywnie- głównie czytam ksiązki i gazety, oglądam też filmy z netfixu oraz czasem surfuje po sieci. Lubie też przeglądać KWC, a i niemal codziennie korzystam ze skypa-a rozmawiam dość długo, słucham radia albo youtuba. Dziennie łączny czas eksploatacji ipada wynosi u nas ok 1-4 h, zależnie co robimy. Generalnie jestem bardzo zadowolona z baterii, nawet Tż jest pod wrażeniem.

Odnośnie oglądania sreiali na ipadzie-to można robić to za pomocą netfixu, ale w tym wypadku tylko pierwszy miesiąc-próbny-jest za darmo. Natomiast jest dużo portali, gdzie oglądanie nic nie kosztuje.

Mam na myśli np. stronkę tvp gdzie wszystkie seriale z kanału 1 i 2 są za darmo, można oglądać równierz na stronie tvn, a można poprzez iplę. Przez iplę obejżałam wszystkie odcinki przyjaciółek, i bardzo sobie tą stronę chwalę Nie potrzebowałam nic instalować aby oglądać, ale pewnie są też strony gdzie trzeba.

Edytowane przez ewelajna25
Czas edycji: 2012-12-31 o 21:02
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując