Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice Do Włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-07-25, 19:42   #60
RenataŻądło
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 4
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Moje drogie kobitki!
Dużo piszecie na temat prostownic, a ponieważ od jakiegoś czasu jestem posiadaczką prostownicy mogę sobie z wami porozmawiać. Moją pierwszą prostownicą do włosów była prostowniczka Babyliss PRO. Grubość płytki ceramicznej 25mm
z długim kabelkiem, bardzo lekka itd. Cena ?. 280 zł:-( I chociaż wydawało się, że będzie niesamowita, to niestety nie dla mnie! Być może zależy to od włosów, ja mam średniej długości, dosyć gęste i chociaż nie kręcone to niesforne. Rano spędzałam na prostowaniu jakąś godzinę i w rezultacie upinałam włosy w koczka. Włosy się elektryzowały i były dosyć ciężkie. U fryzjera zawsze prostowano mi włosy prostownicą EFALOCK. Bardzo długo jej szukałam, (niestety w żadnej hurtowni fryzjerskiej w Krakowie jej nie dostałam), aż w końcu ją znalazłam. Szybciutko sprzedałam Babylissa pro i zakupiłam Efalocka. Jest najlepsza!!!!!!!!!!!!!!! Jeżeli naprawdę chcecie mieć piękne prościutkie włoski proponuję prostownicę EFALKOCK oraz płyn Goldwell do prostowania, a na co dzień odżywki do włosów po każdym myciu. Oczywiście nie jest to tania prostownica ale warto odlożyć sobie pieniążki i ją zakupić. Gorąco polecam>>>
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg efalock.jpg (8,2 KB, 853 załadowań)
RenataŻądło jest offline Zgłoś do moderatora