Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjer - Sosnowiec
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-07, 19:22   #19
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Cytat:
Napisane przez Gośka:) Pokaż wiadomość
Ja miałam problemy z fryzjerem od kilku ładnych lat, od czasu kiedy mój ulubiony mały salonik został zamknięty. Miałam ten problem do czasu... do czasu aż przypadkiem, z ulicy nie wstąpiłam do salonu Gabriel przy ulicy Modrzejowskiej, z tego co pamiętam to w pobliżu kina jakby ktoś był zainteresowany. Spotkałam się tam z przemiłą obsługą, która zajęła się mną iście po królewsku, a fryzura... idealna czułam się jakby mój ukochany salonik znów powrócił. Dodam jeszcze że salon oferuje również manicure i wszystko inne do paznokci!

Naprawde szczerze polecam wszystkim dziewczynow szukającyh profesjonalnie zrobionej fryzury w sosnowcu

... i jeszcze robią pyszną kawę

Dziewczyny z Sosnowca czy miałyście jakieś doswiadczenia z salonem Gabriel, w sumie dziwny ten post, tylko jeden uzytkowniczki Gośka i chwalanie salonu.
Ja zdecydowałam sie ze względu na kompleksową obsługę panny młodej, i w galerii jest nawet fryzura ślubna która chciałabym mieć... ale moze wiecie jak jest dokładnie, też jak z paznokciami, czy fajnie robią, wlosy przede wszystkim, makijaż i paznokcie?
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując