Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - egzema (lub inne objawy alergii)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-03-11, 22:00   #3
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: egzema (lub inne objawy alergii)

> Mam to samo Uporczywie staram się z tym walczyć, niestety walka ta aż na zbyt często kończy się klęską ... dla mnie. W kółko paćkam się tymi sterydami, ale ileż można!!!

Wiem, ze z tym tak naprawde nie sa sie wygrac, ale w tej chwili juz nic nie chce na mnie dzialac, a to oprocz tego, ze boli to wyglada mocno nieestetycznie.

> Myślę że ochronna maść z wit.A na pewno Ci nie zaszkodzi tzn. jeśli nie będziesz uczulona na jakiś jej składnik. Ale nawet jeśli to będzie to niewielka strata [finansowa oczywiście]. Głowa dop góry

No mam nadzieje, ze chociaz na to nie jestem uczulona.

> Oczywiście najlepszy sposób to nie sprzątać , hihi. A tak na serio to spróbuj wykonywać wszelkie prace domowe w rękawiczkach takich chirurgicznych - jak tak robie [jak nie zapomne], wtedy skóra nie ma kontaktu z drażniącymi ją substancjami chemicznymi

Sek w tym, ze ja wlasnie nic nie robie w domu, tzn nie sprzatam, robi to wszystko za mnie moj chlopak. A co do rekawiczek, to jestem uczulona chyba na ten srodek, ktorym sa wysypane. Bo na gume ani inne takie tworzywa sztuczne tego typu nie jestem uczulona, to zostalo sprawdzone, a ilekroc zaloze gumowe rekawiczki pojawia sie uczulenie. Co dziwne wszelakie uczulenia pokazuja mi sie najczesciej na rekach i dloniach, a drugiej kolejnosci na twarzy (ale to juz konkretnie na kosmetyki) a nigdy na calym ciele.


Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując