Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-19, 22:01   #3539
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mart_91 Pokaż wiadomość
Dziękuję widać jestem szalona, bo o sto razy bardziej lubię je robić niż zwykłe makijaże...Kochana debilnie to może wyglądać chomik na patelni...brak przyzwyczajenia może dlatego tak myślisz ja kiedyś (za młodu będąc gotką) malowałam oczy na czarniejszy czarny niż smoła, do tego jakiś fiolet czerwień etc. jak nie pomalowałam oczy lub tylko rzęsy, wydawało mi się że nie mam oczu, a teraz jest odwrotnie...wolę siebie w dzienniakach, a jak już na wieczór trzasnę coś ciemniejszego to tak mało pewnie się czuję na początku...
\
znaczy, ja trochę wiem jak to jest, bo fazy na gotkę wprawdzie nie miałam, ale za to mam od kilku lat fazy na mocne kolory szminek i często idę do pracy z fuksjowymi, czerwonymi, matowymi koralowymi ustami na przykład i lubię to i lubię ten wzrok ludzi z takim zoomem na usta
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
aha fajna odpowiedź

o właśnie
znaczy wiesz, właśnie fajna bo o tokso się niewiele wie, i generalnie mnie ten temat w pewnej chwili dość obchodził jako osobę która od 10 lat posiada w domu kota a nawet koty i tak naprawdę to większe jest prawdopodobieństwo zakażenia się tokso od surowego mięsa czy niemytych warzyw (oj a ja tak uwielbiam tatara...) niż od kota, no chyba że nie zachowujemy podstawowych zasad higieny w obcowaniu ze zwierzakiem i jego "toaletą" dlatego u mnie w domu mąż dba o czystość kuwet a ja kilka miesięcy temu robiłam badania i nie mam toksoplazmozy
a jego odpowiedź przytoczyłam bardziej w celu udowodnienia, że nie taki diabeł (kotecek) straszny, jak go malują
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora