Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawiamy! II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-03, 09:02   #78
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez pozeczkowa Pokaż wiadomość
to jest dobre pytanie, nie zastanawiałam się nad tym ale chyba nie, chyba obrączki pojawią się dopiero na zdjęciach z USC i ze starówki. kto tam zauważy taki szczegół
ja akurat zwracam uwagę ale spoko, dziwne by było zakładanie ich tylko do zdjęcia

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Pokaż wiadomość
No właśnie czy każda z Was ma sesję w dniu ślubu? Ja np nie mam sesji w dniu ślubu tylko dopiero po czyli poniedziałek, wtorek lub środa zależy od pogody
my mamy plener w innym dniu, chciałabym żeby max kilka dni po ślubie bo później lecimy w podróż poślubną a nie chce mieć sesji po powrocie bo pewnie będę bardzo opalona i nie chce wyglądać na zdjęciach jak skwarka

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez pozeczkowa Pokaż wiadomość
mogłabym zrobić sesję w niedzielę, oczywiście, ale to by się wiązało z płaceniem za fryzjera i makijaż dwa razy w ciągu jednego weekendu
no to by było mega bez sensu
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując