Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-29, 09:45   #3972
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez agnieszka16 Pokaż wiadomość
]no zdecydowanie lepiej wygląda! Nie wiem co ją trzyma przy tych włosach, nie są szczególnie gęste i wbrew temu co zawsze twierdzi - wyglądają na zniszczone koloryzacją (może faktycznie nie używa farby, mi ten kolor kojarzy się z czymś co można osiągnąć rozjaśniaczem w sprayu, np. Joanny lub johna friedy - są na bazie utleniacza, więc jeden czort).

A co do ulizańca, to ten sam problem dotyczy callmeblondie. Piękna dziewczyna, ale na jej miejscu zupełnie zmieniłabym cięcie, żeby trochę je "odbić"od głowy.

Teraz odkąd wyszłam ze strefy komfortu i ideałem są dla mnie włosy średniej długości z fajną objętością i ładnym "ruchem", to nawet włosy włosomaniaczek typu msmelevis jakoś mnie nie przekonują. W większości przypadków siłą rzeczy są oczywiście zadbane, obiektywnie ładne, błyszczące, ale takie...smętne, bez życia. I właśnie formalnych lookach, (w zestawieniu z jakąś czerwoną marynarą jak to w przypadku andżeliki) moim zdaniem trochę nie pasują. (to tylko moja opinia, nie chcę urazić nikogo kto uwielbia długie włosy )

mąż.
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015


Edytowane przez natuso
Czas edycji: 2016-05-29 o 09:47
natuso jest offline Zgłoś do moderatora