Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozmowa kwalifikacyjna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-08-22, 10:49   #23
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: rozmowa kwalifikacyjna-POMOCY!!!!!!

Dokładnie tak jak napisała Teri Wszystko zależy od tego gdzie chcesz studiuować. Przede wszystkim przed zgłoszeniem się na studia dr znajdź sobie temat pracy i promotora. Porozmawiaj z promotorem pracy mgr czy chciałby ci pomóc np. jako promotor pracy dr lub pisząc opinię. Z papierków pewnie będzisz musiała złożyć odpis dyplomu mgr, opinię promotora, życiorys (czasem też proszą o listę publikacji i osiągnięć naukowych), podanie z prośbą o przyjęcie na studia dr, opinię lekarską (czasem nie wymagane), dwa zdjęcia i kwestionariusz osobowy - dokadnie zapytaj w dziekanacie. Średnia i wymagania "naukowe" też ustala uczelnia. Na macierzystą na pewno będzie ci łatwiej się dostać. Zdawałam do Łodzi (alma mater) i Poznania. W Poznaniu pani w dziekanacie powiedziała mi otwarcie że nie mam po co się zgłaszać bo i tak już mają odpowiednich kandydatów - może to było tylko zagranie psychologiczne ale kto wie. Sama rozmowa (Łódź) była dośc dziwna - miałam wrażenie że to tylko formalność. poproszono mnie o omówienie czym chcę się zajmować na studiach no i trochę mnie odpytali żeby sprawdzić czy znam się na rzeczy (w moim przypadku poszło ok bo nikt się nie zajmuje "moim" tematem więc nie można mnie było przemaglować ). Nic strasznego. Nie masz się co martwić i denerwować - będzie co ma być i już. Przyjmą kogo będą chciali przyjąć i już. Uszy do góry! Powodzenia! Natalia
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując