Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego ON nie chce uprawiać seksu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-23, 13:31   #65
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Dlaczego ON nie chce uprawiać seksu?

Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
Można się dołączyć? Jestem w podobnej sytuacji. Od roku jestem w związku z mężczyzną, którego bardzo kocham. Seks jak jest to wg mnie jest całkiem, całkiem Ale zdarza się on bardzo rzadko, czasem raz w miesiącu, czasem raz w tygodniu, czasem raz na dwa tygodnie.
Próbowałam z nim rozmawiać, ale jego wymówki były zazwyczaj takie, jak u TŻta autorki wątku. Wiecznie zmęczony, wiecznie niewyspany, nawet jak ma przerwę w pracy 2-3 dniową, w trakcie której nie robi nic dalej nie ma siły, czy też ochoty na seks. Jak próbowałam rozmawiać mówił, że seksu nie powinno się uprawiać 8 razy dziennie, ale ja tego on niego nie wymagam. Czuję się po prostu niezaspokajana przez tak rzadkie zbliżenia, a często wręcz nieatrakcyjna. Mówił, że nie lubi jak nalegam. Stosowałam chyba wszystko, co możliwe- rozmowy, brak rozmów, próbowałam się do niego dobierać (byłam odtrącana, niejednokrotnie słowami"idź już spać lepiej"), potem znów nie robiłam nic, czekałam na jego krok. Starałam się pokazywać mokra, w ręczniku, w bieliźnie, nago. Dalej nic.
Zdaje sobie sprawę z tego, że seks nie jest najważniejszy, ale chciałabym być bliżej niego trochę częściej.
Zdrada nie wchodzi w grę , mam go pod kontrolą, mieszkam z nim, on pracuje, wiem, że w pracy raczej nie wdałby się w romans, a poza tym nie miałby czasu na "kochanki".
To nie są problemy ze wzwodem, bo jak tylko przytulamy się czy całujemy czuję, że ma wzwód.
Kocham go, ale czuję się upokarzana i nieatrakcyjna.
Przepraszam dziewczyny, za brak skromności, ale jestem dość atrakcyjną kobietą, zgrabną, zadbaną, starającą się zawsze ładnie wyglądać (nie mówię tu o jakimś plastik-fantastik, wszystko z umiarem). Ale przez TŻta przestaję czuć się atrakcyjna i akceptowana przez niego.
Może ktoś ma jakiś pomysł, co mogę i jak mogę zmienić?

Bez obrazy, ale czy da się w ogóle coś zmienić? Skoro piszesz, że:
problemy zdrowotne (impotencja itp.) odpadają
ciągłe zmęczenie (piszesz o 2-3 dniach wolnych) to też nie jest to
Ty się starasz/starałaś (bielizna, ręcznik )
dbasz o siebie
zdradę wykluczasz, bo masz go "pod kontrolą" i nie miałby nawet na nią czasu, to ja absolutnie nie wiem co Ci napisać.

Może ma po prostu tak małe potrzeby seksualne?

Jak dla mnie rozwiązaniem jest szczera rozmowa. Usiądź z nim i powiedz, że nie masz pretensji o to, że nie kochacie się wspomniane przez niego 8 razy dziennie, ale seks raz na 2 tygodnie, miesiąc, nie wystarcza Ci i czujesz się mało atrakcyjna, sfrustrowana i po prostu masz zbyt mało bliskości. Powiedz, że musicie to zmienić, bo seks nie jest najważniejszy, ale jest bardzo ważny i nie masz zamiaru z niego rezygnować. Niech on też weźmie pod uwagę Twoje potrzeby, a nie tylko swój ewentualny ich brak.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując