Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego ON nie chce uprawiać seksu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-26, 12:41   #82
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Dlaczego ON nie chce uprawiać seksu?

Cytat:
Napisane przez Querez Pokaż wiadomość
Właśnie takiej sytuacji dotyczył zaprezentowany przeze mnie przykład. Związek udany, szczęśliwy a zupełnie bez seksu.
No tak tu się zgodzę. Udane pożycie seksualne może też oznaczać jego brak. Jeśli obie strony tego właśnie chcą.

Cytat:
Znam taki przykład. Osoba (kobieta) poznała niepełnosprawnego na wózku (towarzyszy temu bardzo lekkie uposledzenie umysłowe), wcześniej kobieta miała doświadczenia seksualne. Jest z nim szczęśliwa, kocha go najbardziej na świecie, są po ślubie. Czy ona się masturbuje tego nie wiem.
A skąd wiesz, że on nie może uprawiac seksu? Człowiek na wózku bardzo często może seks uprawiac i nie miec z tym problemu. To raz. Dwa: skąd wiesz, że ona należy do osób, która mają temperament? Może równie dobrze byc tak, że związała się z nim bo brak seksu jej bardzo odpowiadał, szybciej się do niego zmuszała, było to nieprzyjemne dla niej.

Muszą się zgadzać pod tym kątem. Najzwyczajniej w świecie.



Cytat:
Osób, która miały tylko jednego partnera seksualnego, zwłaszcza kobiet, jest bardzo dużo. Potwierdza to wątek: "Ilu partnerów seksualnych miałaś". Pewnie nikt tego dokładnie nie określi, ale wiele osób np. w Polsce ma tylko jednego partnera seksualnego i żyją razem dopóki smierć ich nie rozłączy. Jak małżonek umiera gdy mamy po 70 to aż tak dużo osób nie zaczyna nagle korzystać z uciech cielesnych .
To patrz punkt drugi mojej wypowiedzi: temperament, który nie jest zależny od ilości partnerów.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując