Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o rf mikroigłowej???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-10, 13:42   #10
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: Co sądzicie o rf mikroigłowej???

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
Cześć Andzia

Dzięki za odpowiedź!
A gdzie Ty robiłaś?
Ja się zapisałam do Triclinium na konsultację i biorąc pod uwagę, że jest płatna tzn. jeśli nie zdecyduję się na zabieg to nie, to chciałabym już tam coś zrobić.
Ta powieka to mnie zwłaszcza interesuje, bo właśnie u siebie coś takiego zauważyłam niestety, że mam tendencję
Słyszałam, że botox otwiera oko, ale jakoś bardzo jestem nieprzekonana do botoksu i kojarzy mi się ze zmarszczkami na czole albo między brwiami, których praktycznie nie mam, no ale właśnie zauważam taką poluźnioną skórę i najbardziej chodzi mi o to, żeby ją zbić. Poza tym liczę na to, że jak mi się podniosą policzki, to spłycą się bruzdy, które akurat mam
A ta pani to w jakim wieku była?
Też pooglądałam sobie na stronie Triclinium efekty RF mikroigłowej na rozstępy i jeśli wierzyć zdjęciom, to jestem w szoku! Tobie zeszły całkowicie?
Zabieg wykonywałam w Szczecinie na Małkowskiego. Prawdę mówiąc nie wiem ile mogła mieć lat, nie pytałam Dałabym koło pięćdziesiątki nie więcej.
Ja na razie jestem po jednym zabiegu scarlet Rf. Przymierzam się do kolejnego, gdyż widzę poprawę. Prawdę mówiąc też chciałabym się poddać tej terapi na twarz, ale najpierw muszę uporać się z rozstępami Całkowicie jeszcze nie zeszły, ale są zdecydowanie mniej widoczne, płytsze. Szkoda że nie zrobiłam zdjęcia dla porównania, lepiej byłoby to wtedy zobaczyć.
Też nie jestem zwolennikiem botoxu, wole naturalne metody jak w tym wypadku. Skóra sama "pracuje" co daje naturalny efekt, bez żadnych udziwnień.
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując