Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o rf mikroigłowej???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-20, 12:33   #17
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: Co sądzicie o rf mikroigłowej???

Cytat:
Napisane przez karola1000 Pokaż wiadomość
Hej ! Ja robię mikroigłową u Wasiluka na rozstępy.
Jeśli chodzi o twarz to nie wiem czy się zdecyduje na Wasiluka bo na forum o bliznach czytałam że on robi tylko jeden przejazd na twarz, a zbieg nazywa się lifting 3 D i podobno w innych klinikach robią 3 przejazdy na różnych głębokościach.
Cześć! To ciekawa informacja, bo tłumaczy ilość zabiegów, którą mi zaproponował. U niego na stronie albo na blogu jest napisane, że do 45 lat albo do 40 wystarcza jeden zabieg RF mikroigłowej do odmłodzenia twarzy, więc pomyślałam sobie, że skoro to daje tak świetne efekty, to warto. Tymczasem on powiedział, że po jednym nie będę zadowolona.

A znasz jakieś kliniki w Warszawie, które robią 3 przyjazdy?

A zła po tej wizycie byłam maksymalnie, co widać w poprzednim poście , bo odniosłam wrażenie, że on chce mnie albo zniechęcić do zabiegów (bo nie będę zadowolona) albo oskubać (bo plan działania, który mi przedstawił, był dla mnie budżetowo totalnie kosmiczny), skrytykował przy tym literalnie konkurencję i inne zabiegi, które robiłam (co już dla mnie oznacza wypad z tego gabinetu) oraz sprawił, że poczułam się jakbym miała 60 lat, czyli nie najlepiej oglądnie mówiąc.

A wychodząc, pomyślałam sobie: ehh, lepiej było wydać te 150 zł na karboksyterapię, z której byłam bardzo zadowolona.

Czy ten zabieg jest bolesny? W trakcie i po?
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując