Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o rf mikroigłowej???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-21, 00:31   #19
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: Co sądzicie o rf mikroigłowej???

Cytat:
Napisane przez karola1000 Pokaż wiadomość
Ja jestem ze Szczecina więc będę chciała popytać w gabinetach na miejscu, ale patrzyłam też w Warszawie i jest dużo klinik robiących mikroigłową i są fajne promocje. Wiem że on krytykuje inne metody i jeśli chodzi o rozstępy to muszę mu przyznać rację zabieg coś robi w porównaniu do innych metod których próbowałam wcześniej. Jeśli chodzi o odmładzanie to jest wiele zabiegów i wiele gabinetów gdzie robią te same zabiegi co on i wiele innych.
Ps. zabieg miejscami jest odczuwalny ale nieporównywalnie mniej niż onp fotoodmładzanie czy depilacja laserem
A masz jakieś sprawdzone miejsca w W-wie?
I jakie zabiegi byś poleciła?

No tak z tego, co czytałam o tej metodzie, to wygląda na rewolucyjną i jedynie skuteczną, jeśli chodzi o rozstępy...tylko ja nie z tym tematem poszłam

Zrobiłam raz eksperymentalnie green peel na wewnętrzną stronę ud w celu ujędrnienia, antycellulitowym i sprawdzenia jak reaguję, żeby może potem zrobić na twarz. I to był koszmarny zabieg, który głównie pomógł mi na rozstępy (bardzo małe ale jeszcze z liceum, więc nie z wczoraj , ale biorąc pod uwagę, że przez 3 dni potem byłam chora, to nie polecam.

Fotoodmładzania nie robiłam, więc nie mam porównania. Jeśli chodzi o bolesność w trakcie to najgorzej zniosłam mezoterapię igłową (ekhm...ze znieczuleniem), która mi zresztą nic nie dała.
Natomiast wręcz relaksacyjnym dla mnie zabiegiem była karboksyterpia, do której chyba koniec końców wrócę, jeśli nie wymyślę nic innego, co by działało jeszcze lepiej
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując