Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-19, 20:00   #182
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
Mam te mydło jest obłędne dawno tak przyjemnego nie miałam.

Róż YR mam ,mi z kolei jakoś niespecjalnie podpasował,strasznie szybko się "ścierał",ale kolor jest fajny.

***
U mnie wrzesien przyzwoicie, denek sporo..ale nawet nie pamietam jakie produkty,bo nie zapisuje.Po prostu wrzucam do torby A jeszcze kilka rzeczy dojdzie z pewnościa.
b

W różu byłam zakochana głównie z uwagi na kolor. Przez wrodzoną skromność nie powiem, jak genialnie podkreślał moją urodę, dodawał cerze młodzieńczego kolorytu, blasku.
No MIODZIO.
Wydajny był skubany. Służył mi przez 3 lata, i choć grubo po terminie to żadna siła nie zmusiła mnie do tego, żeby się go pozbyć. Co do ścierania, to zależy, czy kładłam go bezpośrednio na czystą skórę, czy na podkład.
Na podkładzie pigment był widoczny, a róż siedział w nienaruszonym stanie przez dobrych kilka godzin. Z czasem delikatnie jaśniał.
Na skórze lekko przypudrowanej, wystarczał akurat na wyskok do sklepu i z powrotem.

Mydełko było całkiem fajne. Wydajne, niewysuszające, no i przede wszystkim ładnie pachnące. Takie jabłuszko w żelku. Za tą cenę- super.
***
Haha, to czekam na wysyp wrześniowych denek. Ciekawa jestem co do torby nawrzucałaś.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując