Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-24, 10:57   #196
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Podsumowanie
Żele YR ok, choć żaden z zapachów mnie nie ujął. Kiedyś zakochana w Lotosie, dziś kojarzy mi się ze szpitalnymi salami (na nieszczęście używałam tego żelu podczas pobytu w tamtejszym ośrodku, traumatyczne przeżycie ) Oliwka to zupełnie nie mój typ (starsza wersja udana, nowsza drażniąca) Cytryna z Bazylią ok, ale...
Vitea, to taki tani, polski przeciętniak, a Freshem od Protexa wręcz się sztachałam. Lubię ten wc kaczkowy, morski zapach.
Kostka do kąpieli YR, przeszła bez większego echa. Coś tam pobzyczała w misce i to tyle. Szamponowi z kaczuszką oderwał się łeb (nie wiem jak to się stało). Resztę zużyłam w formie żelu pod prysznic. Jest ok, nie narzekam, choć słodki, rumiankowo- miodowy zapach zaczął mnie mdlić.
Perfecta, to lekki krem do biustu z wyciągiem kapusty. Całkiem przyjemny.
Nivea, klasyk. Linomag, hit hitów.
Serum z wit C, Mincer godne polecenia (o ile ktoś lubi konsystencje lekkich olejów), koncentrat z AA natomiast baaardzo przeciętny.
Maski glinkowe z węglem, fajne.
Loreal, już kolejny raz w zużyciach. Z AA na pewno zakupię jeszcze kilka saszetek. Polubiłam to lekkie oczyszczanie (jakże inne od Loreal) i wygładzenie cery. Przecizmarszkowa propozycja AA, świetnie nawilża, natomiast lekko piecze. A Sislej dawał radę wymieszany z białym F&B Mac.

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez yankosia Pokaż wiadomość
Jak oceniasz serum mincer?
U mnie posypało się kilka desek włosowych a w pozostałych kategoriach słabo, niestety brak mi systematyczności :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem bardzo zadowolona. Skóra twarzy wygląda na jaśniejszą, młodszą, jest jedwabiście miękka. Co prawda z przebarwieniami radzi sobie średnio (kwasy na tym polu spisują się lepiej), ale z piegami już tak. No i cudownie rozświetla cerę, wyrównuje koloryt, odmładza. To kosmetyk, który działa.
Niedawno pisałam recenzję na KWC.
Z nieukrywaną chęcią będę wracać do tego serum, co jakiś czas ( na promo)
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując