Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-24, 15:06   #202
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez _plinka Pokaż wiadomość
Serum z Perfecty tu polecałam kiedyś, szybciutko się wchłania, pod makijaż w pośpiechu przed pracą jak najbardziej ok. Też żałuję, że jest tylko taka mała pojemność 15 ml, powinni zrobić normalnie 30 ml.
***
AnulaQa już denko wrześniowe?
***
13. Isana, woda brzozowa do włosów, 500 ml - beznadziejna, śmierdzi, nic nie robi z włosami, przyznaję, że większość wylałam, nie jestem w stanie tego używać
Między innymi z Twojego polecenia je kupiłam.
Serum Mincer ma tą samą pojemność, ale nie znikało mi tak szybko z buteleczki. Perfecta natomiast raz-dwa.
Co do pojemności- wolę mniejsze, jest szansa na szybsze zużycie (wit C nie lubi długiego leżakowania, powietrza i światła). Ale fajnie gdyby przy tej wydajności cena była niższa (ostatnio w Ross na promo było za ok 18 zł, więc całkiem ok).

***
Już, już.
Reszta kosmetiksów ledwo pozaczynanych, także nie ma szans na to, że cokolwiek zużyję.
***
Ja w te drogeryjne wody brzozowe jakoś nie wierzę. Co innego taka z prawdziwego zdarzenia (rodzice mają sporo brzózek na działce), od czasu do czasu tato odsączy jakąś buteleczkę, ale generalnie używam jej jedynie doustnie w celach zdrowotno-smakowych, że tak powiem.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując