Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-18, 21:25   #2141
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Ooo mieliśmy proboem z przybieraniem ale u nas jednak skończyło się mm. Ciesze się że u Was wszystko wyszło ok.
Maja ma już 10 mc nie wiem kiedy to zleciało. Siada, raczkuje, stoi i chodzi przy meblach. Rehabilitacje już skończyłyśmy i jeździmy jeszcze na kontrole. Starsza zaczęła przedszkole w tym roku. Było ciężko ale już chętnie do niego chodzi. A ja ostatnio mam kryzys bo wydaje mi się że w domu ciągły bałagan mimo że sprzątam i czasem już mnie takie zmęczenie ogarnia że marzę tylko o spaniu i odpoczywaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
10msc [emoji2] to już zaraz roczek [emoji3590][emoji3590]
Fajnie że starsza lubi przedszkole [emoji6] ja mojego za rok do zerówki posyłam i już panikuje [emoji85]

U nas z tym przybieraniem to takie na granicy normy, no ale przybiera no i Daga chyba po prostu taka jest, drobna bo nie ma po kim być większa [emoji6] dokarmiac mm nie muszę bo mleka mam od początku bardzo dużo, myślę że jak rozszerzymy dietę to nadrobi choć trochę [emoji6]

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Widziałam Twoją malutką na insta, rozkoszna jest :-D strasznie szybko czas leci.. Dopiero co czytałam, że się urodziła :O

U mnie słabo, miało być rodzeństwo dla malej, a wyszło znowu poronienie, tym razem przez zaśniad. Więc to by było na tyle jeśli chodzi o dzieci, nasza królewna będzie jedynaczką. Teraz jeszcze muszę się wyleczyć do końca i będziemy sobie układać życie we trójkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałam że pisałaś na wątku.. Bardzo mi przykro [emoji3525]



Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując