Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy żyjecie pełnią życia? + Czy jest możliwość być szczęśliwym samotnie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-21, 18:13   #3
BialePolslodkie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 13
Dot.: Czy żyjecie pełnią życia? + Czy jest możliwość być szczęśliwym samotnie?

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Gdy zbyt mocno zaczytywałam się w książkach, to też trochę miałam ten problem. Ciągle było mi mało. Jednak, życie to nie książki. Trzeba o tym pamiętać.

"Serio.. jedyna opcja to studia, praca z ktorej jest sie srednio zadowolonym, maz, dziecko, kredyt i wakacje raz w roku nad morzem?"
Kreujesz się trochę jako taka "lepsza", a tutaj tego nie widzę. Dość ograniczone spojrzenie na życie. Bardzo czarno-białe.

Życie składa się z codzienności, jak i bardziej dynamicznych momentów. Nigdy nie będziesz ciągle podniecona, podekscytowana nadchodzącym dniem stale.

Są ludzie szczęśliwi jako samotni. Tylko - jednemu to się sprawdzi, innemu przeciwnie.
Właśnie nie czuję się w tym lepsza... Chciałabym chcieć mniej. Serio. Stresują mnie takie dni jak święta, długie, weekendy, wakacje.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

To też nie tak, że wymagam od zycia samych fajerwerków. Nie. Mnie do łez potrafi wzruszyc zachod slonca, wypad na rowery za miasto czy pojscie na film.

Ale chodzi tez o to, ze ostatnio czesto mysle, ze robie cos nie tak w zyciu. Ze to jak zyje - nie prowadzi donikad. Ze koniec koncow - szczescie to milosc, malżenstwo, dom z kims.
BialePolslodkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując