Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy żyjecie pełnią życia? + Czy jest możliwość być szczęśliwym samotnie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-21, 19:05   #18
BialePolslodkie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 13
Dot.: Czy żyjecie pełnią życia? + Czy jest możliwość być szczęśliwym samotnie?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87606713]A niby dlaczego? Tez bym chetnie pojechala w taka podroz i nie sadze, zebym potem stwierdzila, ze nie bylo warto, raczej milo bym to wspominala i cieszyla sie z nowych doswiadczen. Jakos nigdy nie spotkalam nikogo, kto zalowalby podrozy czy w ogole tego, ze kiedystam zdecydowal sie zrobic cos na co mial od dawna ochote, bo niby dlaczego? Nawet, jesli nei wszystko wyszlo tej osobie tak jak przewidywala, to zawsze jest to jakies doswiadczenie i nauka o sobie.

A do autorki: duzo zalezy od srodowiska, w ktorym sie obracasz. Moi najblizsi znajomi nie marza raczej o spokojnym zyciu z trojka dzieci w domku z ogrodkiem, nie zdziwilaby ich samotna podroz czy to, ze ktos chcialby nagle sprobowac czegos nowego i np. wyprowadzic sie na drugi koniec swiata. Ilu ludzi, tyle sposobow na poszukiwanie szczescia.

Ja czuje sie szczesliwa, kiedy jestem niezalezna, mam staly dochod, moge realizowac swoje pasje, kiedy spotykam sie z przyjaciolmi. Nie odnalazlabym sie np. w malym miasteczku, dzieci to rzaczej tez nie dla mnie, widze w tym za duzo ograniczen i minusow.
Brakuje mi partnera i chyba na dluzsza mete nie bylabym szczesliwa bedac singielka. Na pewno do szczescia potrzebuje tez przyjaciol i relacji z ludzmi.[/QUOTE]

Dziękuję za odpowiedz

No własnie... srodowisko. chyba muszę zaczac wychodzic do ludzi, ale tak zeby tez ich poznawac i nawiazywac jakies relacje. Chociaz trudno mi to sobie wyobrazic

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

No i mam mysli, ze jest piątek czy sobota wieczór, a ja... mysle, co obejrze na netflixie. Z checia bym wychodzila do ludzi, serio! Ale zazwyczaj robie to sama i jak ktorys raz mam isc sama gdzies to troche czuje sie z tym zle. Tym bardziej, ze nie widze za wiele osob, ktore by gdzies same chodzily Kazdy tak kogos ma na wieczorne wyjscia, czy samotnicy nie wychodza z domu? Nie wiem./
BialePolslodkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując