Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wstyd po spotkaniu.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-23, 21:17   #88
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Cytat:
Napisane przez ciasteczkowaa Pokaż wiadomość
Witam, opiszę wam moj przypadek. Nie chodzi mi o ocenę mojego zachowania ale o rady jak zapomnieć o tym co zrobiłam. Było to głupie, że aż mi wstyd i najchętniej zapadlabym się pod ziemię.

Zostałam zaproszona na film do chłopaka. Tak wiem co było głównym powodem zaproszenia. Jednak wprost napisałam że nic z tych rzeczy on zrozumiał. W trakcie filmu wiadomo były pocalunki, dotyk ale nic więcej. Ja poprostu nie potrafię tak z każdym od razu. On to zaakceptowal. Po filmie chwilkę pogadaliśmy a potem czas bym się zbierała do domu. Pożegnaliśmy się i wyszłam. 3 dzień i cisza nawet slowa od niego czy dotarłam do domu?, hej ! czy inne . Ja wiem, on liczył na seks. A że z mojej strony nic to olał mnie totalnie. Jestem tak potwornie zła na siebie,że tam poszłam. Źle min z tym ciągle o tym myślę.
A dlaczego jest Ci wstyd? Właśnie nie potrzebnie odczuwasz wstyd bo nie masz czego się wstydzić, ani nie musisz czuć się źle.

Tak, facet liczył tylko na seks. Ty odmówiłaś, wcześniej dałaś mu do zrozumienia, że obejrzysz z nim tylko film, porozmawiacie i żadnego seksu.

Zależało mu tylko na tym aby Cię zaliczyć. Nie dostał tego, spotkał się z odmową (co wiedział wcześniej) i się zmył. Urwał kontakt.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87105986]W sumie to po co szłaś, skoro wiedziałaś że on chce seksu, a Ty nie chcesz? Liczyłaś że zmieni zdanie i zainteresuje się Tobą jako partnerką?[/QUOTE]Nie wierzę w tą odpowiedź. Jak dla mnie dość "obrzydliwa", a delikatniej mówiąc "nieodpowiednia".

To ona nie może/nie mogła spotkać się z typem na oglądanie filmu? Tylko oglądanie filmu? Chcesz Autorkę wpędzić w nieuzasadnione, niepotrzebne poczucie winy czy chcesz pokazać jakie to kobiety są "naiwne" "bo poszła do niego do domu i nie wiedziała, że będzie chciał seksu?". Bo ona wręcz powinna wiedzieć, spodziewać się, że koleś będzie chciał seksu/że będzie chciał seks!

Oglądanie filmu musi WIĄZAĆ SIĘ Z SEKSEM?

A to od kiedy, przepraszam?
Tylko wtedy gdy relacja zwierza ku związkowi lub chcą się zabawić? To wtedy to ma się wiązać z seksem? A może wg Ciebie seksu nie będzie tylko wtedy gdy laska ma przyjaciela geja, albo się "ku sobie nie mają"? [emoji23]🤦

Lol.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2019-08-23 o 21:19
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując