Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 - część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-19, 18:19   #3316
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

My dziś spędziliśmy super dzień u moich rodziców, mały spał 3,5h w ogordzie nawiązując do poprzedniego tematu i posta Sq. Ja jestem przykładem po prostu osoby, która nie jest szczególnie dojrzała i dla mnie macierzyństwo to jest przyspieszone dojrzewanie. Prowadziłam mega wygodne życie podporządkowane tylko pode mnie. Chciałam rzucić etat, rzuciłam, chciałam lecieć do Stanów na 2 miesiace, spakowałam się i poleciałam, o kasę od dawna nie musiałam się martwić. Wszystko kręciło się wokół mnie tak naprawdę. Imprezy, kosmetyczki, ciuchy i tak dalej. Nagle mam dziecko i wszystko kręci się wokół niego. Dla mnie to był lekki szok chociaż przecież musiałam się z tym liczyć. Nie wiem, co ja sobie myślałam natomiast nie wstydzę się tego i uważam, że jestem dobrym przykładem tego, że różnie to macierzyństwo na początku wygląda. Mało tego, sądzę, że wcale nie byłoby lepiej żebym urodziła małego np.za 2 czy 3 lata. Byłoby tak samo albo gorzej. Ja już po tym niecałym miesiącu widzę, jak synek uczy mnie dyscypliny i przestawienia siebie z pierwszego miejsca zawsze i wszędzie. Każdy musi dojrzeć i tyle. A co do Ciebie motylku to też jesteś fajnym przykładem tego,że nawet będąc już doświadczoną mamą trafiają się różne momenty i tez wzruszenia czy smuteczki Agadzie, to co piszesz o podróżowaniu z dzieckiem jest dla mnie bardzo ciekawe,bo ta kwestia mnie zastanawia, jak to będzie. Ale pierwszy lot samolotem planujemy jak już będzie miał rok, wtedy weźmiemy go gdzieś na dalsze wakacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora