Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 - część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-19, 18:44   #3317
grejpfrutowa01
Zakorzenienie

Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Ktoras pila Felmatiker??
Zaraz się odniósł do tego, ale po kolei.
Z kp jest drama, Mała za cholerę nie chce się przyssać co cycka, mimo iż wydaje mi się że mleko jest.
Na chwilę się przykleiły, później odchyla głowę, jest wrzask, ryk. No nie do opanowania. A wiadomo takiej rozdartej jej nie przystawię.
Położne ( świetne babki swoją drogą) przychodzą, pomagają, nawet pediatra, zastępca ordynatora też, no walka jak nie wiem co. Próbuje już różne pozycje i to samo, albo wrzeszczy, albo possie chwilę i przysypia...
W końcu jedną położna mówi że może faktycznie pokarmu za mało no i wypilam ten felmatiker ( nawet dobry w smaku).
Za jakieś 1.5 godziny...leci mi z cycków, ( czyli działa). Przystawiam Malutką ofkors złość, no ale przyszła położna, spróbowaliśmy spod pachy i coś pociumkala. Z drugiej piersi leci, nie ma szans na to że mała wypije. Więc odciągnęłam laktatorem z obu. Wyszło grubo ponad 30 ml. Mała wypiła.
No więc, femaltiker u mnie zadziałał, ale póki co nie będę go piła bo boje się że będzie jakiś duży nawał, Mała nie będzie chciała pić, (a nie chce się uzależnić od laktatora) i dostanę jakiegoś zapalenia.

Poza tym, kurczę, może to głupie, ale nie wiem jak to jest mieć pełną/pustą pierś, bo zwyczajnie tego nie czuję.
I jeszcze wkurza mnie fakt że za wuja nie mogę jej obudzić po 3 godzinach. Mogłaby spać jeszcze. Zwłaszcza po mm. Ręce nogi "chodzą", a oczy śpią.

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Chyba mi wypadł kawałek czopa, nie jestem pewna, nie był podbarwiony krwią ani brazowy, bardziej taki jak nie wiem... Skoncentrowane białko jaja, lekko żółty....ale tak sporo [emoji848]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo, to może już.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez grejpfrutowa01
Czas edycji: 2019-05-19 o 19:12
grejpfrutowa01 jest teraz online