Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z życiem seksualnym.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-09, 18:49   #11
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Problem z życiem seksualnym.

Cytat:
Napisane przez cathleeen Pokaż wiadomość
Pomijając zdradę- nie boję się jej. Poza tym, z całym szacunkiem do osób, które lubią przygodny sex- ale jak dla mnie mają one większe prawdopodobieństwa do zdrady będąc już w związku (bo jak dla mnie oni spłycają uczucia i traktują drugą osobę przedmiotowo, tylko do zaspokojenia się), ale to moje zdanie i je zostawmy. Chodzi tutaj o zaspokojenie potrzeb. Mi chodzi tutaj o to- dlaczego uprawił sex z tyloma kobietami, a ze mną w trakcie trwania całego rocznego związku, mieszkania razem, robił to hmm, kilka razy, powiedzmy? Dlatego ja mam wnioski, że mu się nie podobam. On twierdzi, (kilka razy w trakcie kłótni tak powiedział)- że jestem słaba i niczego nie umiem. O to chodzi. A ja wiem, że poprzedni facet był ze mną usatysfakcjonowany. Wiem też, pomimo aktualnego złego poczucia własnej wartości, że ja jestem atrakcyjną osobą. Potwierdzają to spojrzenia facetów na ulicy. Pewnych spraw nie dam sobie wmówić, ale pomimo wszystko, to źle na mnie wpływa.
Też się nie raz zastanawiam czy to wpływ na potencjalną zdradę i trudno stwierdzić.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując