Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z Plotkarą ^^
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-23, 16:08   #9
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Problem z Plotkarą ^^

Cytat:
Napisane przez sŁoNeCzKo :) Pokaż wiadomość
Hmmm... Zacznę może od początku
Mieszkam w meiszkaniu razem z 3 współlokatorkami:rolleyes : Jedna z nich, Zośka, ma zamiar się wyprowadzić i oficjalnie nic nam nie powiedziała, JEDNAK dziewczyna, która z nią jest w pokoju (Kryśka) przez przypadek usłyszała, jak tamta rozmawiała o tym przez telefon i powiedziałą o tym mi i Pauli, która mieszka razem ze mną w pokoju. Ja, zaskoczona, postanowiłam się spytać tej, która chce się wyprowadzić czemu nam oficjalnie o tym nie powiedziała, ponieważ czułąm się rozczarowana je jpostępowaniem (na początku byłam nawet zła ). Widać było, że tamtej jest głupio, że tak sprawa się rozwiązała, ale powiedziała mi co i jak i dodała, że prosiła Kryśkę, żeby nic nam nie mówiła, ponieważ sama miała to zrobić w poniedziałek, a teraz to jest strasznie niezręczne. Zaraz też napisała smsa do Kryśki w stylu "Dzięki, że tak dotrzymałaś obietnicy", a co Krycha napisała mi, że "Chyba cie pogrzało, bo Zośka miała ci powiedziec wszystko w poniedzialek", a no odp jej "chyba to ty bylas za dlugo na sloncu bo nic takiego mi nie mowilas" na co ona "rzucasz sie o byle co i to ze Zoska sie obrazila to twoja wina".

proszę o rade co z tym zrobic, bo juz nie wiem czy to ze mna jest cos nie tak (moja mama, z ktora o tym rozmawialam powiedziala ze ewidentnie to moja wina, bo moglam sie sama nie pytac czemu nam jescze Zoska nie powiedziala, że mieszkanie zmienia), czy moze mam racje i wiecej jest tu winy Kryski bo:
a) skoro wspollokatorka z pokoju prosila ja o milczenie i dyskrecje mogla nie paplac mi i drugiej kolezance
b) skoro Zocha powiedziala ze powie nam osobiscie co i jak oraz dlaczego, to Kryśka mogla mnie i Paule uprzedzic żebysmy sie o nic nie pytaly, szczegolnie wiedzac ze JA mam zamiar to zrobic...

Help
Ja też proszę z polskiego na nasze
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując