Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prezent dla dziewczyny na urodziny.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-23, 18:38   #41
wampirzyca:)
Raczkowanie
 
Avatar wampirzyca:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wałcz
Wiadomości: 84
Dot.: co kupić dziewczynie na prezent?

Ja bym stawiala na czas trwania zwiazku jesli jest to niezbyt długo odradam kupowanie kosmetyków czy bluzek bo po prostu mozna nie trafic
Bony czy jakies zakupy ze dziewczyna sama sobie wybiera to pojscie na łatwizne i ja bym zadowolona nie byla.Zresta głupio pokazac co sie chce by ukochany kupił jesli nie wiadomo ile ma funduszy na to.Jesli nie jestescie ze soba długo głupio tez o to spytac.
Ja stawiam raczej na srebro tym bardziej jesli znacie sie niezbyt dlugo chociaz dla par z dluzszym stazem to tejest fajne ja tam zawsze lubie dostac bizuterie.Fajne kolczyki czy łancuszek mieszcza sie w granicach 100 zł i do tego mozna dokupic kwiatki.
Jeśli juz kosmetyki to takie jak juz niektore dziewczyny mowily olejki do kapieli jakies kuleczki czy jakis kremik do masazu(a potem sam ja wymasujesz)
wszystkie błyszczyki czy tusze do rzes a tym bardziej kolorowki uwazam za niewypał,tym bardziej ze mozesz nie trafic z marka kosmetyku(moze juz kiedys go uzywala i stwierdzila ze jest do d**y?)tak samo jesli uzywa drogich tusy a ty kupisz jej z nizszej polki moze nie byc zadowolona.
Pozdrawiam i zycze dobrego wyboru
Uffff sie rozpisałam
wampirzyca:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując