Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przychodzę z pracy i nie mam na nic siły. Ktoś jeszcze?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-29, 20:01   #463
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;87210951]Co robicie tak tylko-tylko dla siebie? Wiem, że patologicznie nie umiem odpoczywać (fakty są takie, że znowu wróciłam do pracy niemal na 2 etaty). Ja lubię wyjść sama na spacer, zrobić sobie jakieś zabiegi pielęgnacyjne, wyjść do kina. Lubię też wszystkie wyjazdy, chociażby do jakiegoś zadupia obok mojego miasta, tak się relaksuję. W sumie chyba niewiele więcej robię sama. Brakuje mi wanny Moglabym chodzic na jakieś jacuzzi z rana... Czuję, że nie odpoczywam, fizycznie, psychicznie. Jutro idę do pracy na 7 i cieszę się, że jest ona niezbyt wymagająca, bo znowu jestem zmęczona - jestem w takim momencie życia, że nie mogę aktualnie odpuścić i przypuszczalnie ten relaks będzie dopiero w listopadzie, może grudniu. Nie mam teraz siły np. na siłownię, medytacja, joga to też nie moje klimaty. Chciałabym odpocząć psychicznie, ale nie mogę pozwolić sobie na urlop wcześniej niż jak za miesiąc (ostatni urlop wiązał się z jeżdżeniem po mieście, co mnie chyba dobiło, w tygodniu po urlopie znowu nie mogłam spać). Kiedyś mi się chciało chodzić na język, wymyślać jakieś głupie rzeczy do nauki (np rozpoczęłam kurs szycia), a teraz niewiele jestem w stanie z siebie wykrzesać. Kiedyś pracowałam podobnie i nie czułam się tak zmęczona. Teraz jestem bardzo delikatna, szybko ulegam zmęczeniu z powodu ludzi, hałasu, zmian pogody, nawet zapachy itd.
Wracając do clue - co Wam sprawia przyjemność? Przy czym dobrze odpoczywacie, psychicznie i fizycznie?[/QUOTE]U mnie czytanie książek, scrabble na apce, gotowanie, wanna i tv.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując