Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-12-20, 11:04   #3970
sadandlonely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 48
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Ka1234sia Pokaż wiadomość
Ja też mam wrażenie że spływa mi wydzielina po gardle, i myślałam że z migdałkami coś jest nie tak, ale laryngolog powiedziała że są w porządku, zrobiłam wymaz z gardła i wyszły liczne Staphylococcus aureus ale to podobno może się zdarzyć i nie jest przyczyną brzydkiego zapachu.

I jeszcze jedna rzecz kilka - kilkanaście godzin po kąpieli czuje dziwny zapach skóry głowy i za uszami - tzn zapach ten czuje na palcach którymi pocieralam skórę. Na skórę głowy dermatolog przepisała mi szampon Stieprox I może w trakcie stosowania czułam lekka poprawę ale po skończeniu się szamponu znowu jest gorzej. Ale i tak uważam że największy problem mam z oddechem ale nie wiem gdzie szukać przyczyny i jak ja zwalczyć.
To też dziwne że od razu prawie po kąpaniu i ten zapach. Kurde a niektórzy mogą się nie myć tygodniami i nie mają takich problemów... A może to jest jakiś rodzaj grzybicy skoro mówisz że skóra głowy i za uszami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez sadandlonely Pokaż wiadomość
To też dziwne że od razu prawie po kąpaniu i ten zapach. Kurde a niektórzy mogą się nie myć tygodniami i nie mają takich problemów... A może to jest jakiś rodzaj grzybicy skoro mówisz że skóra głowy i za uszami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A z tą wydzieliną to mi się właśnie wydaje że ona śmierdzi. Jeszcze jak się na niej zatrzymują resztki jedzenia to tym bardziej. Poza tym ja właśnie ten swój nieświeży oddech czuję tak jakby z gardła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sadandlonely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując