Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-12-20, 13:00   #3971
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Ka1234sia Pokaż wiadomość
Ja też mam wrażenie że spływa mi wydzielina po gardle, i myślałam że z migdałkami coś jest nie tak, ale laryngolog powiedziała że są w porządku, zrobiłam wymaz z gardła i wyszły liczne Staphylococcus aureus ale to podobno może się zdarzyć i nie jest przyczyną brzydkiego zapachu.

I jeszcze jedna rzecz kilka - kilkanaście godzin po kąpieli czuje dziwny zapach skóry głowy i za uszami - tzn zapach ten czuje na palcach którymi pocieralam skórę. Na skórę głowy dermatolog przepisała mi szampon Stieprox I może w trakcie stosowania czułam lekka poprawę ale po skończeniu się szamponu znowu jest gorzej. Ale i tak uważam że największy problem mam z oddechem ale nie wiem gdzie szukać przyczyny i jak ja zwalczyć.

brałaś kiedyś antybiotyk, np Dalacin?albo inny, mocno działający?
U mnie zaczęło się właśnie po kuracji antybiotykowej. Z czasem, po zadbaniu o dietę, ćwiczenia regularne, było ciut lepiej. A potem znów dostałam kurację antybiotykami i teraz pogorszyło się. Więc na 100% jestem przekonana, że to od tego.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując