Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mięczak zakaźny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-04, 22:28   #271
25_ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Re: mięczak zakaźny

Cytat:
Napisane przez Dorixx Pokaż wiadomość
Milenko!
nie smaruj obydwiema maśćmi !jedną maść mój synek miał przepisaną na jakąś bakterię paznokcia-(było podejrzenie , że to może być zaczątek jakiejś grzybicy paznokcia , bo miał lekko żółty paznokietek)-weź sobie obydwie ulotki, bo ja nie pamiętam, czy na chorobe paznokcia była Diprogente, czy Mycosolon -a które na mięczaka, to , co na mięczaka , to pisze w ulotce , że na jakies wirusy ospy bodajże jeśli dobrze pamietam. Na pewno w ulotce pisze, które nalezy nakładać na skóre
pozdrawiam i życze powodzenia, mam nadzieje , że pomoże
Dorota

Mam corke ktora ma 4 lata jeszcze nie zwalczylam tego paskudztwa, ale jestem w trakcie szukania czegos skutecznego. MYCOSOLON to preparat grzybiczny wiec napewno nie zadziala na mieczaka, zas 2 preparat DIPROGENTE to preparat na atopowe skoory a wiec jest szansa na pozytywny skutek. Mam zamiar wyprubowacdwa preparaty nowy srodek SOLPHADERMOL 5% wodorotlenek potasu oraz DIPROGENTE. Wiele na ten temat czytalam i sama juz nie wiem co uzywac mowia ze sa dobre masci z cynkiem, np. krem firmy bambino posiada tlenek cynku. Proponuje stosowanie cos na wysuszenie i swedzenie ja poki co uzylam bialego plynu i masci przezroczystej. Siedze w Angli i mam problem bo tu lekarze znaja chorobe ale nie wiedza jak ja zwalczac a sprowadzeniu leku troche trwa a probuje wszystkiego...
25_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując