Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy pierwszego świata (+offtopy)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-13, 09:30   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Moim dużym problemem pierwszego świata, jest ilość zatwierdzających kliknięć myszką, żeby wykonać prosta , powtarzalną operację- np. nadanie wysyłki prze z portal kurierski.
Kiedyś liczyłam i zeby nadać 1 głupia paletę do zapisanego odbiorcy, nie wychodząca poza standardy, muszę kliknąć klkadziesiąt(!!!) razy, żeby przebrnąć przez procedurę.


Spędzam na tym masę czasu i mnie to po prostu WPIENIA.
I serio, palce mnie bolą po pracy.








Obecne systemy kontaktu: klient- usługodawca korporacyjny.
: gun:
Np. właśnie- korporacje kurierskie.
Moze wyjdę na idiotkę, ale zdarza mi się dobrnąć do takiego momentu, ze ze złości się popłaczę próbując przebić się przez system i porozmawiać z człowiekiem. Systemy elektronicznego kontaktu są w ogóle do DOOOPY!!!!. + oni maja 24 godziny na odpowiedz, co jest bezkonkurencyjnym absurdem w sytuacji, kiedy od nadania kurier ma 4-6 godzin na odbiór.
To jak zapytam o 13 czego nie odebrali paczki nadanej o 8 która miała termin odbioru na 12 tą, to zgodnie ze swoim regulaminem, mi mogą odpowiedzieć _kolejnego_ dnia_ o 13 tej, ze nie odbiorą tej paczki wczoraj(!) bo cos tam.
Czyli w porze kiedy zgodnie z tym samym ich regulaminem ! , przesyłka powinna być już u adresata. ()






i jeszcze jeden mój ból doopy.
Te cholerne małe meteczki na każdym owocu.
Mało co mnie tak wpienia. One są wszędzie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2019-02-13 o 09:32
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując