Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-17, 07:33   #3526
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A ja tylko wpadam ze zdjęciem moich nabytków w ostatnim czasie. Oczywiście są to zakupy z dłuższego okresu czasu, ale że nic nie wstawiałam to zebrałam wszystko do kupy

iHerb, Naturisimo, Skarbiec Natury i Pat&Rub
ladny zbiorek. Prosze o zdanie relacji z uzywania zelu rozjasniajacego Lavery

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Napiszesz coś więcej np o tym AO cleanserze i Uriage?? Fajne.

Ja nawet zadowolona z tego olejku rozświetlającego z linii sun, tylko na moje preferencje trochę przesadzili z drobinami, niepotrzebnie dodali brokat, bo już sam efekt jest w postaci mniejszych drobinek dających taką złocistą taflę, mój pierwszy produkt P&R

Obawiam się, że będę musiała porzucić (chociaż nie całkiem) naturalną pielęgnację stóp na rzecz specjalistycznych produktów. Myślę o zabiegu kwasowym Bingo i kremie z mocznikiem Propodia. Niestety nie radzę sobie ze stopami Jeśli to nie pomoże, to już tylko mi peeling medyczny pozostaje. Chyba, że macie ciekawsze pomysły Od razu napomknę, że kąpiele w ziołach z mydlinami i pumeks i kremowanie z olejowaniem traktuję jako standardową pielęgnację, która już mi niestety nie wystarcza.
Poprosilam o probke tego olejku i moim zdaniem sredniaczek z niego. Moze na opalonej skorze lepiej sie bedzie prezentowal a ja aktualnie bladzioch wiec srednio to wyglada a raczej wcale
Jesli chodzi o stopy to mojej kolezance pomogly regularne peelingi kwasem glikolowym, krem z mocznikiem i maski do stop na noc ze specjalnymi skarpetami. Do tej pory zaden dermatolog nie umial jej pomoc, zadne masci, sterydy ani nic. Ale ja powiedzialam, ze nie odpuszcze dopki jej stopy nie beda gladkie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
może i mono, ale za to w kolorze
piekny zestaw

regularnie przez miesiąc czyli np. raz w tygodniu

ja używałam tylko z BU i lubiłam, ale potem robiłam sama na bazie SLP z zsk i odpowiadał mi jeszcze bardziej.
nie Anula raz w miesiacu trzymaj lepiej kciuki za moj sukces a nie do porazki namawiasz
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora