Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Początki z makijażem - makijaż dla początkujących i nie tylko
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-03, 19:59   #589
Lilianka98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 3
Nie umiem się malować, problemy z kosmetykami

Hej dziewczyny, jeśli zły dział to proszę o przeniesienie.

Zacznę od tego, ze makijazem interesuje się od niedawna, ale Ok. Kupiłam paletki(ABH etc, także dobry pigment i dobrze się rozcieraja) i przystąpiłam do nauki. Naoglądałam się tutoriali etc i Ok, o ile wychodzi mi zaznaczanie załamania powieki to reszta to masakra... Cienie na reszcie powieki pomimo tego, ze staram się jak mogę je ładnie zblendowac wyglądają żałośnie, absolutnie mi to nie wychodzi. Pędzle są Ok(hakuro), używam tez bazy. Mam okropnie opadająca powiekę i mam wrażenie ze jak zamknę oko to ten makijaż wyglada śmiesznie. Druga sprawa podkład. Mam od bourjois i od clinique, testowałam tez inne i KAŻDY się z czasem ciastkowal. Używam bazy etc i już mam serdecznie dosc. Mam wrażenie, ze na mojej twarzy wszystko wyglada po prostu zle. Kolejny problem mam z nosem-mam wrażenie, ze jego wierzch jest „śliski”, podkład w ogóle się na nim nie utrzymuje, probowalam już milion sposobów i dalej nic(patent z baza pod cienie tez nie działa). Po prostu podkład na środku nosa w ogóle się nie trzyma, zostaje puste miejsce i nieważne, ile bym go nałożyła. Większości z Was mój post wyda się śmieszny, ale proszę o wyrozumiałość, bo chce się nauczyc a po prostu absolutnie nie wychodzi...
Lilianka98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując