Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urodzą :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-08, 12:51   #3524
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Ile życzeń!
Dziekuje Wam Wszytskim i kazdej z osobna!!![emoji10][emoji10][emoji10]
Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Sylwia sto lat dla ciebie! [emoji8]

Dziewczyny, ja jeszcze nie dowierzam. Ale wczoraj wyszła kreska na dwóch, dzisiaj na trzech. I to nawet na tym 20mlu. Dzisiaj pojechałam na betę. Mam nadzieję, że to nie jest jakiś żart i nareszcie przyszedł na nas czas [emoji846] nie mogę tak uchwycić, żeby bylo ładnie widać. Jestem w szoku [emoji33]
Cudownie!!!!!
Mega sie ciesze, cudowny prezent urodzinowy mi sprawilas[emoji4][emoji4][emoji4]
I po cichu sobie mysle ze moja przypinka maczala w tym palce hi hi[emoji4][emoji4]
Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
O jejka ale się cieszę! Gratulacje [emoji173]

Laski... okazało się, że mój lekarz nie ma dzis dyżuru. Coś mu się pochrzanilo. Na wczoraj miałam termin i nie wiem co teraz, on telefonu nie odbiera bo wczoraj miał dyżur 24h... A ja nie mialam nawet ktg wykonanego w ciąży. Dziś zaczęłam 41 tydzień. Jestem tak wściekła, że zaraz wybuchne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana wybuchaj dzisiaj[emoji4][emoji4] będziemy miały z Pola wspolne święto [emoji4][emoji4]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora