Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kryzys zawodowy...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-28, 19:44   #1
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007

Kryzys zawodowy...


Witam. Przepraszam od razu jeśli wątek jest na niewłaściwym forum, ale zależy mi na opinii innych stylistek paznokci, więc pomyślałam, że tutaj najlepiej.

Sprawa wygląda tak, że zajmuję się paznokciami od 4 lat, zaczęłam na studium kosmetycznym, a dzisiaj podnajmuję stanowisko i jestem poniekąd "na swoim". Ale... od jakiegoś czasu mam jakiś kryzys. Nie chodzi o to że źle robię - klientki zawsze mówią że bardzo im się paznokcie podobają... Ale mnie nie. Przestały mi się podobać tipsy - kompletnie, każde. Podobnie jak wzorki kolorki i inne kwiatuszki. Nie bawi mnie to i niby robię poprawnie ale naprawdę - robię coś co nie daje mi satysfakcji bo jedyne jakie mi się podobają to zwykłe paznokcie po manicure - pomalowane na jeden kolor... Więc jak mam doradzić - skoro uważam za okropne?

Stąd moje pytanie, czy może każda z Was tak miała czy też to znak że nie ma sensu tego ciągnąć... ? Już wiele razy zastanawiałam się nad zmianą zawodu i widząc zapał innych dziewczyn robiących paznokcie czuję, że ja jestem kompletnie nie w takim świecie w jakim chciałabym być. Jeśli mogę - bardzo proszę o opinie dziewczyn, które pracują już jakiś czas. Czy miałyście podobne kryzysy czy też powinnam się wycofać.

Jeśli był podobny wątek - przepraszam. Nie znalazłam.
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując